سیزده موزیک

نت و آهنگ A Love For Life

A Love For Life

دانلود نت و آهنگ A Love For Life  اثر شنیدنی از یانی

یانیس کریسومالیس معروف به یانی ، موسیقی‌دان ، پیانیست ، نوازنده کیبورد و آهنگساز اهل یونان و ساکن ایالات متحده است . موسیقی یانی تلفیقی از سبک‌های جاز ، موسیقی دوره کلاسیک ، سافت راک ، و موسیقی جهان است و بخش عمده آهنگ‌های او را سازهای موسیقی تشکیل می‌دهند . یانی در ۱۴ نوامبر ۱۹۵۴ در شهر کالاماتا یونان به دنیا آمد . فرزند پدری بانکدار و مادری خانه‌دار ، یانی استعداد موسیقی خود را با نواختن پیانو و آکاردئون در سن کم ۶ سالگی به نمایش گذاشت . والدین یانی او را به یادگیری با سرعت و سبک دلخواه خودش بدون آموزش رسمی موسیقی تشویق کردند . به این ترتیب یانی موسیقیدانی خود آموخته است که استفاده از « دست‌نویس موسیقیایی » که از هنگام کودکی طراحی و کامل کرده را به جای بکارگیری نت‌ نویسی سنتی ادامه می‌دهد . یانی در سن چهارده سالگی رکورد ملّی یونان در رقابت‌ های شنای آزاد ۵۰ متر را شکست . در نوامبر ۱۹۷۲، یانی برای تحصیل در رشتۀ روان‌شناسی در دانشگاه مینه‌ سوتا ، یونان را به مقصد ایالات متحده ترک کرد . وی در آنجا برای گذران زندگی تا مدتی در انجمن دانشجویی ظرف می‌شست ، و همزمان با یادگیری زبان انگلیسی و تکرار چندین باره کتاب‌های قطور روان‌شناسی دست و پنجه نرم می‌کرد ؛ تا اینکه با موفقیت در دروس و کسب نمرات بالا توانست کمک‌هزینه دانشجویی را از دانشگاه برای ادامۀ تحصیلش به‌دست آورد . او در سال ۱۹۷۶ مدرک کارشناسی خود در رشته روان‌شناسی را اخذ نمود . یانی در اواخر دوران دانشجویی عضو یک گروه راک محلی بود و به تمرین پیانو می‌پرداخت . پس از فارغ‌التحصیلی ، با وجود مخالفت خانواده ، یک سال را وقف کار موسیقی کرد تا بتواند بین ادامه تحصیل و هنر انتخاب کند ؛ و پس از آنکه دریافت خوشبخت‌ ترین دوران زندگی خود را گذارنده ، تصمیم گرفت موسیقی را برای باقی عمر ادامه دهد .

قطعه ی A Love For Life یکی از زیباترین آثار وی میباشد که در ادامه میتوانید نت و آهنگ این اثر زیبا را دانلود و دریافت نمایید . . .

دانلود

 

 

 

1 دیدگاه:

ممنونم به خاطر گذاشتن نت این قطعه . خیلی خوشحال شدم . یه دنیا ممنون. فقط کامل نیس فک میکنم . اگه میشه نت کاملشو بزارین . سپاسگذارم

بالا! Created by Dream-Theme — amirsheikhi.